Stříbrný úspěch v okresní fotbalové soutěži

Stříbrný úspěch v okresní  fotbalové  soutěži

Vybraní žáci naší školy se zúčastnili již 24. ročníku oblíbeného turnaje Mc Donald´s  Cup v Táboře. Tento turnaj byl pro 1. - 3. ročníky a účastnilo se ho 20 týmů škol z celého okresu.

Hrálo se za krásného počasí na hřišti Viktoria Tábor a naši chlapci si vedli nadmíru dobře. Nejdříve suverénně vyhráli svoji pětičlennou skupinu, nedostali ani jeden gól a sami jich nastříleli 26!!!  Postoupili tak do mistrovské části, do skupiny s dalšími třemi vítězi svých skupin.

V této skupině už byli soupeři mnohem těžší. I přesto se kluci konkurence nezalekli a po výborných výkonech skončili na skvělém druhém místě, čímž ještě o stupínek vylepšili loňské umístění. Prohráli až úplně poslední duel, ale jen o jeden gól.

Moc jim gratulujeme a děkujeme za skvělou sportovní reprezentaci školy.              Mgr. Naděžda Vančatová