Konzultační hodiny ve šk. roce 2023/2024 |
Výchovný poradce, spec. pedagog |
Metodička prevence - Mgr. V Štěchová |
pro žáky i rodiče - Mgr. L. Michalčíková |
středa, pátek |
7:30 - 8:00 |
pondělí 7:00 - 7:40 |
po 14:00 - 15:00 |
čtvrtek |
13:20 - 14:00 |
|
|
Školní psycholog - Mgr. J. Plašil |
|
|
středa, pátek |
7:30 - 15:00 |
|
|
|
|
I. stupeň |
třída, předmět |
den |
čas |
Brichová Táňa |
I. A |
středa |
7:20 - 7:45 |
pátek |
7:20 - 7:40 |
Říhová Alena |
I.. B |
pondělí |
7:20 - 7:45 |
pátek |
7:20 - 7:40 |
Pecháčková Markéta |
I. C |
pondělí |
13:00 - 13:45 |
Šmídová Michaela |
II. A |
čtvrtek |
13:00 - 13:45 |
Tnková Lucie |
II. B |
úterý |
12:15 - 13:00 |
Vančatová Naděžda |
II. C |
úterý |
12:15 - 13:00 |
Kluzáková Petra |
III. A |
pondělí |
11:45 - 12:30 |
Vosátková Jana |
III. B |
pondělí |
13:00 - 13:45 |
Červenková Eva |
IV. A |
čtvrtek |
7:15 - 7:40 |
pátek |
7:20 - 7:40 |
Šrubařová Renata |
IV. B |
čtvrtek |
7:15 - 7:40 |
pátek |
7:20 - 7:40 |
Šonková Martina |
IV. C |
čtvrtek |
7:15 - 7:40 |
pátek |
7:20 - 7:40 |
Cvrčková Aneta |
V. A |
pondělí |
13:00 - 13:45 |
Švejdová Martina |
V. B |
úterý |
7:20 - 7:45 |
čtvrtek |
7:20 - 7:40 |
Hofmanová Adéla |
V. C |
úterý |
7:00 - 7:45 |
Šrubařová Lucie |
Vl, Prv, Přd |
pondělí |
13:15 - 14:00 |
|
|
|
|
II. stupeň |
předmět |
den |
čas |
Dušek Radislav |
In, Fy, Che |
úterý |
13:45 - 14:30 |
Jináčková Jana |
Čj, Dě |
středa |
7:30 - 7:45 |
13.45 - 14.15 |
Karpíšková Petra |
Ma, Př |
pondělí |
13:50 - 14:15 |
úterý |
7:20 - 7:40 |
Kubešová Lenka |
Ma, In |
pondělí |
13.45 - 14.30 |
Michalčíková Lucie |
Čj, Nj, vých. |
pondělí |
7:00 - 7:40 |
poradkyně |
pondělí |
14:00 - 15:00 |
Papežová Lenka |
Čj |
pondělí |
7:20 - 7:40 |
čtvrtek |
7:20 - 7:45 |
Podlaha Jan |
Aj, Př |
úterý |
7:00 - 7:45 |
Podlahová Kamila |
Aj, Ze |
pátek |
7:00 - 7:45 |
Pölderlová Klára |
Aj, Čj |
čtvrtek |
7:20 - 7:45 |
pátek |
7:25 - 7:45 |
Radostová Eva |
Ma |
čtvrtek |
13:50 - 14:35 |
Říha Vlastimil |
In |
čtvrtek |
13:50 - 14:35 |
Staňková Kateřina |
Ma, Fy |
úterý |
13.30 - 14:15 |
Šonková Marie |
Ze, Rj |
úterý |
13:45- 14:30 |
Štěchová Věra |
Čj, Ov, metodička |
středa, pátek |
7:30 - 8:00 |
prevence |
čtvrtek |
13:20 - 14:00 |
Tomšová Julie |
Př, Che |
čtvrtek |
13:45 - 14:30 |
Váchová Monika |
Ma, Fy |
úterý |
13.20 - 13:40 |
pátek |
13.20 - 13:45 |
Vaňáková Markéta |
Čj |
čtvrtek |
13:50 - 14:35 |
Vanišová Radka |
Aj, Dě |
středa |
7:00 - 7:45 |
Vorlová Dana |
Nj, Dě |
středa |
7:00 - 7:45 |
Zasadilová Šárka |
Aj, Ov |
pátek |
13.30 - 14:15 |