Strašidelný Halloween

V úterý 25. října se konal na naší škole Halloween. Všichni jsme se na něj moc těšili a připravili jsme si pěkné masky.

Sešli jsme se v 17 hodin před hlavním vchodem naší školy a po krátkém přezkoušení, které proběhlo v angličtině, jsme byli vpuštěni do tělocvičny. V tělocvičně jsme si zazpívali písničku a vylosovali jsme si pořadí pro splnění úkolů. Kdo nebyl právě na cestě, vyráběl si v tělocvičně dýně, netopýry, pavouky… Na cestě po škole, která se hemžila strašidly, jsme plnili různé úkoly. Nejlepší byla asi tajemná ochutnávka ovoce a různých pochutin a běhání na čas k rozsvícené dýni. Na všech stanovištích jsme plnili spoustu úkolů a po jejich vyřešení jsme vyluštili tajemnou indicii.

Když jsme dokončili cestu, vrátili jsme se do tělocvičny a vyřešili tajemné slovo. Chvíli jsme se dívali na film a potom jsme odešli do svých tříd. Uložili jsme se ke spánku a po krátkém povídání a plni dojmů z perfektního večera, jsme zalehli a brzy usnuli. Ráno jsme odešli spokojeně domů.

Akce Halloween se nám všem moc líbila.

Za žáky pátých tříd Martin Bartejs, Vojtěch Buřič, Michaela Černá, Vojtěch Klečacký, Matyáš Nekola a Roman Pakosta