ŠTAFETOVÝ POHÁR 2024

Při páteční soutěži ve štafetě dne 19.4. panovalo nevlídné počasí. Byla zima, foukal vítr a občas spadlo i pár dešťových kapek. Přítomné školy nám byly, jako každý rok, velkými soupeři a právě to nás vždy motivovalo k těm nejlepším a maximálním výkonům. Náš celkový čas sice nestačil na výstup na bednu vítězů, ale vybojovali jsme pro naši školu krásné 4. místo s celkovým časem 9:40,00. Domů si Klárka Panská, Nikol Zahradníková a Václav Steiner odváželi zlatou medaili z doprovodných disciplín.

Děti byly po závodě plné dojmů a já doufám, že si den na stadionu užily a snad se s některými z nich uvidím i příští rok na stejném místě.

Všem zúčastněným uděluji pochvalu, gratuluji k výsledkům a moc děkuji za napínavý souboj a pro mne ohromující výkony.   A. Cvrčková