Plavecký výcvik třetích tříd

Plavecký výcvik třetích tříd

Minulý školní rok nám epidemická situace nedovolila jezdit na výuku plavání do bazénu v Jindřichově Hradci. Byli jsme proto velmi rádi, že jsme si to letos užili se vším všudy. Někteří z nás ještě plavat neuměli a díky plaveckému výcviku se to naučili, i když třeba s pomůckou. Kromě výcviku jsme mohli také za odměnu využívat relaxační zónu. Nejvíce nás samozřejmě bavil tobogán a divoká řeka. Deset lekcí jsme ukončili závody, kde jsme ukázali, jak zdatní už jsme plavci. Nebylo pro nás tak důležité zvítězit, ale hlavně se zúčastnit. Pro letošní rok jsme plavání zvolali už třikrát nazdar a těšíme se opět na další lekce v příštím školním roce.

Za žáky třetích tříd jejich třídní učitelky

FOTOGALERIE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy