Na návštěvě u hasičů

Na návštěvě u hasičů

V pátek 2. září navštívili žáci 9.A a 9.B Požární stanici v Soběslavi. Cílem bylo prohloubit znalosti o ochraně člověka za běžných rizik a mimořádných událostí. Páni hasiči měli pro nás připravený odborný výklad doplněný o ukázky vozidel a jejich vybavení. Měli jsme možnost si vyzkoušet něco z hasičské výstroje i nová hydraulická vyprošťovací zařízení. Zajímavé byly pro nás i informace o práci profesionálních hasičů. Možná si někteří z nás zvolí tento obor pro další studium.

Našim hasičům děkujeme a přejeme hodně úspěchů v jejich záslužné práci.

                                                                       Jan Podlaha a Matouš Vnouček, žáci 9. A

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy