Lyžařský kurz 7. tříd – Lipno 2024

Dne 21.1. až 26.1 se uskutečnil lyžařský výcvik ZŠ E. Beneše v Soběslavi. Zúčastnily se všechny 7. třídy. Byli jsme ubytováni v Kovářově na Lipně. Lyžovali jsme pět dní. Přestože nás od začátku pronásledoval nedostatek sněhu, tak nás nic nemohlo odradit od podávání skvělých lyžařských výkonů. Každý den vypadal nějak takto. Ráno nás vzbudila služba a po snídani jsme vyráželi na svah. Na oběd jsme se vraceli do penzionu. Po krátké polední pauze jsme jeli opět lyžovat. Vrátili jsme se na večeři. Večer si pro nás naši skvělí učitelé připravovali super programy. Vždy jsme se hodně nasmáli. A co říká na tento „lyžák“ jeho účastnice Kristýna Vaňková? „Moc jsem si to užila, byla velká sranda. Jsem moc vděčná za tuto možnost a děkuji všem žákům, učitelům a instruktorovi za podporu a laskavost. Na tento zážitek nikdy nezapomenu. Jezdila jsem na monoski, což je taková židle na lyži.“ Všichni jsme si to moc užili.

Žákyně 7.A Kristýna Vaňková, Nela Herynková a Sofia Mullender