Hrdina letošních prázdnin

Hrdina letošních prázdnin

David Karpíšek, žák naší základní školy, byl o prázdninách na Staňkově a při koupání si všiml muže, který pro náhlou zdravotní indispozici zmizel pod hladinou a začal se topit. David ani na vteřinu nezaváhal a tonoucímu muži okamžitě plaval pomoci a držel mu hlavu nad hladinou, dokud se nedovolal pomoci. Prokázal tak velkou pohotovost a odvahu.

David byl pozván na výjezdovou základnu do Třeboně, kde mu záchranáři poděkovali, a na začátku školního roku ještě David dostal pochvalu od ředitele školy spolu s malým dárkem.

Jistě nám dáte za pravdu, když řekneme, že David je oprávněně hrdinou letošních prázdnin.

Davide, děkujeme Ti.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy