Halloween 2021

Na konci října, jak se již stalo dobrým zvykem, jsme oslavili Halloween. Žáci devátých ročníků spolu s vyučujícími připravili pro žáky pátých tříd jedinečný a nezapomenutelný večer. Páťáci, všichni v úžasných halloweenských kostýmech, si prošli jen svícemi osvětlenou školu, která se tak na jednu noc proměnila ve strašidelný hrad, ve kterém plnili rozmanité úkoly, procvičili si angličtinu, dozvěděli se nové informace o tomto anglosaském svátku a samozřejmě si především užili spoustu legrace.

„Myslím si, že můžu mluvit za všechny zúčastněné, když řeknu, že letošní školní Halloween se opravdu vydařil. Už od 5. třídy jsme se těšili, až tuto magickou noc bude pořádat náš ročník. A i když to letos kvůli pandemické situaci nevypadalo nejlépe, všechno nakonec dobře dopadlo. My i páťáci jsme si to moc užili.“ (Jakub Kremla, 9.A)

R. Vanišová