Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dopravní soutěž mladých cyklistů

V pátek 20.5. se naše dva týmy zúčastnily okresního kola soutěže mladých cyklistů, kterou tradičně vyhlašuje BESIP. V obou věkových kategoriích si vždy dvojice dívek a chlapců počínala velmi dobře a ukázala, že by zvládla základy 1. pomoci, jízdu v městském provozu, jízdu zručnosti a ovládají i pravidla silničního provozu. V konkurenci 5 družstev táborského okresu si vybojovaly oba týmy krásné 2. místo. Moc gratulujeme.

I. kategorie ( 10 - 12 let): Adam Kouba, Alžběta Koubová, Vendula Kalabová a Michal Čáp

II.kategorie ( 12 - 16 let): Bára Mazurkiewichová, Ema Procházková, Tomáš Fric a Jan Podlaha

J. Podlaha

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy