Den třídy 31. ledna

Třída 9.A

Den třídy jsme zahájili připomenutím povinností žáků stanovených školním řádem. Dále nás čekalo rozdávání vysvědčení a hodnocení práce za první pololetí školního roku. Většina byla sice s výsledky spokojena, přesto jsme se zabývali otázkami, jak své výsledky zlepšit, co změnit na svém chování. Další naší aktivitou bylo doplňování žákovských portfolií. Mnohé z nás práce z nižších ročníků opravdu pobavily. Pak už jsme si užívali společné hry.     Žáci 9.A

Třída 6.A

Dne 31.1.2023 jsme ve třídě 6.A uspořádali den třídy. Věnovali jsme se aktivitám, které nám pomohou více si uvědomit sami sebe, upevnit kolektiv a naučit se spolupráci. Celý den utekl jako voda a my ho završili rozdáváním vysvědčení.      Za 6. A třídní učitelka Julie Tomšová

Třída 5.A

Na tom, jak bude Den naší třídy probíhat, jsme se společně domluvili předem. Ráno jsme se jako obvykle sešli ve třídě, kterou jsme ale upravili tak, abychom měli dost místa na hry. Začali jsme předvádět krátké divadelní scénky, např. přepadení obchodníka pouličním gangem nebo svatební obřad. Docela hodně jsme se nasmáli zvlášť některým důmyslným převlekům. Také jsme hráli pantomimu a zkoušeli uhádnout zaměstnání či sport. Po svačině jsme si povídali o našich stávajících třídních pravidlech. Poté jsme je trochu opravili, aby byla aktuální, a umístili jsme je na jejich místo. Pak jsme vyrazili ven na hřiště za řeku. Někteří z nás hráli fotbal, jiní se procházeli a povídali si. Po návratu do školy jsme obdrželi vysvědčení za první pololetí tohoto školního roku. Den pro naši třídu jsme si opravdu hodně užili.   Za 5.A Táňa Brichová

FOTO

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy