Den dětí ve 2.B

Měli jsme si přinést pouze lžičku. Bylo nám jasné, že asi na něco dobrého. Hádali jsme, co by to mohlo být. Mnoho z nás tipovalo dort. První vyučovací hodinu jsme ale strávili v tělocvičně. Hráli jsme různé pohybové hry, které máme rádi a na přání jsme se houpali na kruzích. Druhou vyučovací hodinu jsme pro změnu hráli hry na rozvoj paměti a postřehu (např. Co se ve třídě změnilo? Maminka vařila polévku….. apod.). Po střídmé svačině jsme se přesunuli do školní kuchyňky, kde měla paní učitelka připraveny všechny ingredience na výrobu našeho překvapení -zmrzlinového poháru. Dali jsme do něj piškoty, banány, borůvky, vanilkový a čokoládový dort a šlehačku. Na závěr jsme ho posypali Grankem a ozdobili čokoládovou trubičkou. To byla dobrota. Olizovali jsme se až za ušima. Naučili jsme se postup přípravy jednoduchého pokrmu. Přiložili jsme i ruku k dílu. Ve zbytku poslední vyučovací hodiny jsme zhlédli pohádku Bob a Bobek na moři, protože jsme ji četli předešlý den v Čítance. Den neměl chybu. Jsme rádi, že jsme si ho mohli alespoň takto užít.

Žáci 2. B


Zobrazení: Alba | Podle data

Den dětí ve 2.B


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Fred
Pro školy