Bubnovačka - 2. ročník

V pondělí 20. listopadu se žáci druhých tříd zapojili do projektu Bubnovačka. Bubnovačka je akce Centra LOCIKA, kterou upozorňujeme na důležitost ochrany dětí před násilím v rodině. V dopoledních hodinách proběhl preventivní program od LOCIKA – centrum pro děti ohrožené domácím násilím a díky materiálům pro školy jsme mohli společně diskutovat o tom, že násilí není v pořádku, co se pod pojmem násilí skrývá, jak si říct o pomoc v případě, že jsme násilí v blízkých vztazích vystaveni. Poté jsme společně zabubnovali a věnovali jsme svůj HLAS dětem, které nejsou slyšet.

V letošním roce se zapojilo do akce 72 500 účastníků, 500 škol, 141 firem a organizací a celou akci zaštítil i prezident Petr Pavel

Bubnuj, aby bylo děti lépe slyšet!

Třídy 2.A, B, C