Pedagogický sbor

Třídní učitelé

P. Kluzáková Mgr. Petra Kluzáková
I. A
učebna: 18 S přízemí
pkluzakova@zs-ebeso.cz

J. Vosátková Mgr. Jana Vosátková
I. B
učebna: 17 S přízemí
jvosatkova@zs-ebeso.cz

E. Červenková Mgr. Eva Červenková
II. A
učebna: 68 S přístavba
ecervenkova@zs-ebeso.cz

R. Šrubařová Mgr. Renata Šrubařová
II. B
učebna: 69 S přístavba
rsrubarova@zs-ebeso.cz

M. Šonková Mgr. Martina Šonková
II. C
učebna: 50 S 2. patro
masonkova@zs-ebeso.cz

E. Zimová Mgr. Eliška Zimová
III. A
učebna: 55 S 2. patro
ezimova@zs-ebeso.cz

M. Švejdová Mgr. Martina Švejdová
III. B
učebna: 54 S 2. patro
svejdovam@zs-ebeso.cz

T. Brichová Mgr. Táňa Brichová
IV. A
učebna: 58 S 2. patro
tbrichova@zs-ebeso.cz

A. Říhová Mgr. Alena Říhová
IV. B
učebna: 56 S 2. patro
arihova@zs-ebeso.cz

M. Pecháčková Mgr. Markéta Pecháčková
IV. C
učebna: 53 S 2. patro
mpechackova@zs-ebeso.cz

N. Vančatová Mgr. Naděžda Vančatová
V. A
učebna: 16 S přízemí
nvancatova@zs-ebeso.cz

A. Cvrčková Mgr. Aneta Cvrčková
V. B
učebna: 49 S 2. patro
cvrckovaa@zs-ebeso.cz

L. Soukupová Mgr. Miluše Tomšová
V. C
učebna: 24 S 1. patro
mtomsova@zs-ebeso.cz

K. Staňková Mgr. Kateřina Staňková
VI. A
učebna: 25 S 1. patro
kstankova@zs-ebeso.cz

Š. Zasadilová Mgr. Šárka Zasadilová
VI. B
učebna: 26 S 1. patro
szasadilova@zs-ebeso.cz

M. Šonková Mgr. Marie Šonková
VII. A
učebna: 38 J 1. patro
msonkova@zs-ebeso.cz

K. Podlahová Mgr. Kamila Podlahová
VII. B
učebna: 39 J 1. patro
kpodlahova@zs-ebeso.cz

M. Vaňáková Mgr. Markéta Vaňáková
VII. C
učebna: 29 J 1. patro
mvanakova@zs-ebeso.cz

J. Jináčková Mgr. Jana Jináčková
VIII. A
učebna: 40 J 1. patro
jjinackova@zs-ebeso.cz

L. Kubešová Mgr. Lenka Kubešová
VIII. B
učebna: 42 J 2. patro
lkubesova@zs-ebeso.cz

M. Váchová Mgr. Monika Váchová
VIII. C
učebna: 43 J 2. patro
mvachova@zs-ebeso.cz

L. Papežová Mgr. Lenka Papežová
VIII. D
učebna: 44 J 2. patro
lpapezova@zs-ebeso.cz

R. Dušek Mgr. Radislav Dušek
IX. A
učebna: 2 J přízemí
rdusek@zs-ebeso.cz

P. Karpíšková Mgr. Petra Karpíšková
IX. B
učebna: 3 J přízemí
pkarpiskova@zs-ebeso.cz

 

Netřídní učitelé

L. Michalčíková Mgr. Lucie Michalčíková
michalcikoval@zs-ebeso.cz

J. Podlaha Mgr. Jan Podlaha
jpodlaha@zs-ebeso.cz

K. Pölderlová Mgr. Klára Pölderlová
polderlovak@zs-ebeso.cz

E. Radostová Mgr. Eva Radostová
eradostova@zs-ebeso.cz

V. Říha Mgr. Vlastimil Říha
vlriha@zs-ebeso.cz

V. Štěchová Mgr. Věra Štěchová
vstechova@zs-ebeso.cz

D. Vorlová Mgr. Radka Vanišová
rvanisova@zs-ebeso.cz

D. Vorlová Mgr. Dana Vorlová
dvorlova@zs-ebeso.cz

R. Žák Mgr. Radovan Žák
rzak@zs-ebeso.cz

 

Školní poradenské pracoviště

Mgr. Lucie Michalčíková Mgr. Lucie Michalčíková
výchovná poradkyně a speciální pedagožka
michalcikoval@zs-ebeso.cz
734 230 191

Konzultační hodiny:
                         úterý: 7:00 – 7:45
                         čtvrtek: 14:30 – 15:30

Mgr. Věra Štěchová Mgr. Věra Štěchová
školní metodička prevence rizikového chování
vstechova@zs-ebeso.cz
734 230 192

Konzultační hodiny:
úterý: 13:45 – 14:30  
                         středa, čtvrtek: 7:30 – 8:00

Mgr. Jan Plašil Mgr. Jan Plašil
školní psycholog
jplasil@zs-ebeso.cz
775 898 867

Konzultační hodiny:
středa: 7:30 – 15:00
                         pátek: 7:30 – 15:00
Schůzky je možné domluvit telefonicky i na jiný termín.

Mgr. Adéla Hofmanová Mgr. Adéla Hofmanová
speciální pedagožka
kubickovaa@zs-ebeso.cz
 

od října 2020 na mateřské dovolené

 

Asistentky pedagoga

Monika Gregušová Monika Gregušová
v VII. A

Ivana Hamajová Ivana Hamajová
v IX. A

Jana Hůlková Bc. Jana Hůlková
v I.B

Monika Jonášová Monika Jonášová
v VIII. C

Michaela Konopická Michaela Konopická
v VII. B

Anna Koubová Anna Koubová, DiS.
v V. A

Mgr. Hana Pánková Mgr. Hana Pánková
ve III. A

Vendula Rončáková Bc. Vendula Rončáková
ve III. A

Zdeňka Zasadilová Zdeňka Zasadilová
v VII. C

 

Školní družina

Ing. Martina Dřevová Ing. Martina Dřevová
vedoucí vychovatelka
oddělení: "Srdíčka" - děti z 2.A,B
herna: č.50, třída 2.C, 2. poschodí

 

Ivana Hamajová Ivana Hamajová

oddělení: "Sluníčka" - děti z 4.B,C
herna: č.27, hudebna, 1. poschodí

Monika Jonášová Monika Jonášová

oddělení: "Tygříci" - děti z 3.A,B
herna: č.55, třída 3.A, 2. poschodí

Anna Koubová Anna Koubová, DiS.

oddělení: "Myšáci" - děti z 5.A,B,C
herna:č.15, balkon u tělocvičny

Šárka Kovářová Šárka Kovářová, DiS.

oddělení: "Méďové" - děti z 1.A
herna: č.22, 1. poschodí

Mgr. Ivana Rašková Mgr. Ivana Rašková

oddělení: "Dráčci" - děti z 3.B, 4.A
herna: č. 52, 2. poschodí

Vendula Rončáková Bc. Bc. Vendula Rončáková

oddělení: "Eldorádo" - děti z 1.B
herna: č. 21, 1. poschodí

Lucie Tučková Lucie Tučková

oddělení: "Koťata" - děti z 2.A,B
herna: hudebna č.70, přístavba

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Fred
Pro školy