Halloweenské odpoledne ve školní družině

Halloweenské odpoledne ve školní družině

Halloweenské odpoledne ve školní družině -  3.třídy –  pondělí 25.10.2021

Pro děti byly na několika stanovištích připraveny různé úkoly -  přenášení  obrázků brčkem, lovení pavouků a hadů, děti si vybraly plastové vajíčko a v něm byl schovaný další úkol, dále skládaly obrázky aj….. Za každý splněný úkol obdržely na kartičku se svým jménem malého pavoučka. Po splnění všech úkolů dostaly děti drobnou odměnu. Na úplný závěr Halloweenského odpoledne na děti čekalo drobné občerstvení a film. Myslím si, že si děti halloweenský program užily.    Monika Jonášová

FOTOGALERIE

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy