Činnosti ŠD v novém roce

Činnosti ŠD v novém roce

Činnosti školní družiny  v novém roce 2022 

 Školní družina realizuje výchovnou, vzdělávací a zájmovou činnost mimo vyučování. Tyto činnosti probíhají formou různých  aktivit  -  pohybové aktivity (pokud nám to počasí dovolí, snažíme se být denně s dětmi venku na hřištích),  v herně pak mají děti mnoho možností z čeho vybírat –  společenské hry, tvořivá činnost (pískování, modelování, zažehlovací korálky, malovaní kamínků….aj), dále s dětmi hrajeme logické hry na rozvoj myšlení (různé kvízy, hádanky, tajenky…), kdo má chuť může si i zatancovat nebo zahrát na klavír, nebo si jen tak malovat …………….

Více v naší  fotogalerii

Monika Jonášová

 

FOTOGALERIE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy