TŘETÍ V OKRESNÍM FOTBALOVÉM TURNAJI

TŘETÍ V OKRESNÍM FOTBALOVÉM TURNAJI

I přes nepřízeň počasí se Základní škola Soběslav tř. Dr. Edvarda Beneše připomněla krásným sportovním úspěchem. Žáci prvních až třetích tříd ve složení: Vrhelovi Matouš a Šimon, Rataj Martin, Steiner Václav, Veselý Vítek, Líkař Tadeáš, Štaubr Jáchym, Vyhlídková Barbora, Buřič David, Karpíšek Štěpán, Malenický Vítek, Mikš Matyáš a gólman Schejbal Mikuláš obsadili 3. místo v silně obsazeném fotbalovém turnaji McDonald´s Cup. Ze 14 zúčastněných škol podlehli pouze vítězi a stříbrnému týmu, všechny ostatní zápasy vyhráli. Tímto všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci včetně příkladného vystupování.           Mgr. Naděžda Vančatová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy