Florbal - mladší starší chlapci

Florbal-starší chlapci

Ve středu 23.11. se chlapci 8.a 9. tříd zúčastnili okresního kola ve florbalu v Táboře. Prezentovali jsme se vyrovnanými výkony, bohužel bez střelecké efektivity. Ve výsledku to znamenalo celkové 9. místo, když v posledním zápase jsme až na nájezdy porazili tým gymnázia Soběslav.

Florbal-mladší chlapci

V úterý 29.11. se chlapci 6. a 7. tříd zúčastnili okresního kola ve florbalu v Táboře. V základní skupině jsme 3x vyhráli a podlehli jsme pouze týmu ZŠ z Malšic. Skončili jsme tak druzí a po jasném vítězství v boji o konečné umístění nad týmem z Jistebnice 6:1 jsme brali celkové 3. místo.

Všem chlapcům děkuji za reprezentaci školy.  J. Podlaha

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy