Exkurze žáků IV. B v Českých Budějovicích

Exkurze žáků IV. B v Českých Budějovicích

Ve středu 30.11. jsme se vydali vlakem do Českých Budějovic. Někdo z nás v něm jel poprvé. Bylo to dobrodružství. A to nejen pro nás! Naši cestu si určitě užili i někteří spolucestující. V Českých Budějovicích jsme využili toho, že je adventní čas a na náměstí Přemysla Otakara II. probíhají krásné trhy. Dostali jsme tam rozchod, abychom si mohli koupit dobroty, dárky pro své blízké a „nasát“ předvánoční atmosféru. Potom jsme vyrazili na výstaviště, kde jsme měli objednanou výstavu s názvem Šestý smysl města. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací o Budějovicích, využili jsme všechny smysly, bloudili jsme v bludišti, navštívili jsme atrapu Černé věže, vytvářeli jsme světla města, odpočívali v pytlích pod baldachýnem a v zrcadlové místnosti plné světýlek, stavěli jsme své město z kostek, skládali puzzle, řešili kvíz, kreslili hlavou apod. Pak nás čekala cesta zpátky. Někteří z nás už byli unavení. Přece jenom jsme byli stále na nohou a ušli pár kilometrů. Vše jsme nakonec zdárně zvládli s pocitem, že jsme zažili výjimečný den a budeme mít na co vzpomínat.     Za žáky IV. B třídní učitelka Martina Švejdová

FOTOGALERIE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy