Exkurze třetích tříd

Exkurze třetích tříd

V rámci vyučování prvouky děti získaly základní vědomosti o živočiších. Abychom tyto znalosti u dětí upevnily a rozšířily, naplánovaly jsme na úterý 10.5. exkurzi, která se skládala nejen z prohlídky ZOO Hluboká nad Vltavou, ale také z výukového programu „Šelmy našich lesů“, který si pro nás připravila tamější lektorka. Díky prohlídce zvířat v Zoo si mohli žáci všímat jejich společných znaků, stavby těla, vidět na vlastní oči, čím se živí a dozvědět se o nich i další zajímavosti, což bylo součástí i běžné výuky ve škole. Při vzdělávacím programu děti získaly z úst odborníka více informací o šelmách. Během výkladu dostávaly otázky a mohly zúročit to, co už uměly. Vyšlo nám i počasí. Díky tomu si děti pohrály na dětském hřišti.  Koupily si také suvenýry, které jim budou připomínat tento krásně prožitý den.    Za třetí třídy Martina Švejdová a Eliška Zimová

 

FOTOGALERIE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy