Den otevřených dveří se povedl

Den otevřených dveří se povedl

Ve čtvrtek 17. března se v naší škole uskutečnil Den otevřených dveří. Přes 60 dětí si v doprovodu rodičů a svých blízkých mohly prohlédnout celou školu a na trase po škole a zahradě nazvané Zlatá cesta pohádkami si vyzkoušet čtenářské, výtvarné, hudební, sportovní i jiné aktivity. Během plnění snadných úkolů dětmi měli tatínkové a maminky čas si školu pozorně prohlédnout a promluvit si s vedením školy, s učitelkami a vychovatelkami o všem, co je zajímalo. Budoucí prvňáčci ovládali i interaktivní tabuli a projevili zručnost při zhotovení jednoduchého výrobku s vychovatelkami ze školní družiny. Cesta je nakonec zavedla zpět na start, kde všechny děti za výborně splněné úkoly dostaly od pana ředitele svoji první jedničku a drobné dárky. Děkuji všem učitelkám a vychovatelkám za přípravu odpoledne.  V. Říha

FOTOGALERIE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy