Besedy s vrchním strážníkem Městské policie v Soběslavi

Bezpečí v dopravě 

V pondělí 6.  února jsme měli možnost besedovat s panem Miroslavem Drsem, vrchním strážníkem Městské policie v Soběslavi, o bezpečí v dopravě. Zopakovali jsme si, jak se správně chovat v roli chodce i cyklisty, jaké situace jsou nebezpečné a na co si dát nejvíce pozor. Jeho otázky nás často zaskočily a někdy jsme se při odpovědi opravdu hodně zapotili. Beseda byla zajímavá a plná praktických příkladů. Zbyl i čas pro naše všetečné dotazy. Poučili jsme se i zasmáli.  

Děkujeme a těšíme se na další setkání.                   žáci 6. tříd 

VANDALISMUS  7.2.2023 

Pan Miroslav Drs, vrchní strážník Městské policie v Soběslavi, s námi tentokrát přišel pobesedovat na téma vandalismus. Kmen Vandalů známe z hodin dějepisu, jenom nám chvíli trvalo, než jsme si na jeho řádění vzpomněli. Velmi nás mrzí, že v i dnešní době jsou lidé schopni ničit majetek druhých, dokonce významné kulturní i přírodní památky takovým způsobem, že už nikdy nebudou jako předtím. Vandalismus se nevyhýbá ani našemu městu a je velká škoda, že se i tady s vandalstvím setkáváme velice často. 

Děkujeme za zajímavé povídání a těšíme, že najdeme další téma k nové besedě.                   žáci 7. tříd  

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Nejnovější album

Naši partneři
MŠ Nerudova
MŠ Duha
ZVAS
PPP Soběslav
Fraus
FlexiBooks
Škola s nadhledem
Pro školy